Yhteystiedot

Jeni-AutoCenter

Käsityökatu 29
78200 Varkaus
Myynti puh. 0444343200 ja
Huolto puh. 0444343201
yhteydenotto.skoda@autojeni.fi

Automyynti

Tuomo Rönkä
Skoda, vaihtoautot
Gsm: 0400 529087
tuomo.ronka@autojeni.fi

Juha Auvinen
Myyntipäällikkö, Skoda
Gsm: 0400 529646
juha.auvinen@autojeni.fi

Petteri Pulkkinen
Autotalojohtaja
Gsm: 0400 529083
petteri.pulkkinen@autojeni.fi

Anne Husso
Yritys- ja etämyynti
Gsm: 0400 529 254
anne.husso@autojeni.fi

Huolto ja varaosat

Mika Siippainen
Huoltoneuvoja
Skoda huolto,
autovuokraus
Gsm: 0400 529788
mika.siippainen@autojeni.fi

Janne Lipponen
Varaosat ja huoltoneuvonta
Skoda huolto, varaosat, renkaat ja vauriokorjaukset
Gsm: 0400 529785
janne.lipponen@autojeni.fi

Kolarikorjaamo

Veijo Savolainen
Jälkimarkkinointipäällikkö
Gsm: 0400 529688
veijo.savolainen@autojeni.fi

Hallinto

Petteri Pulkkinen
Autotalojohtaja
Gsm: 0400 529083
petteri.pulkkinen@autojeni.fi